REKLAMA

Do 14 października można zgłaszać kandydatów do Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP

  • Autor: PAP/JS
  • 28 września 2016 21:36
Do 14 października można zgłaszać kandydatów do Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP Zwycięzców wskaże prezydent Andrzej Duda; wręczenie nagród odbędzie się 17 listopada (fot.prezydent.pl/Andrzej Hrechorowicz)

• Do 14 października 2016 r. można zgłaszać kandydatów do Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP w każdej z sześciu kategorii - poinformowano na stronie internetowej Kancelarii Prezydenta.
•  Zwycięzców wskaże prezydent Andrzej Duda; wręczenie nagród odbędzie się 17 listopada.

28 września odbyło się pierwsze posiedzenie kapituły Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP, której przewodniczył prof. Krzysztof Opolski.

Jak podkreślono, Kapituła w dniu 3 listopada 2016 r. wybierze po 3 nominowanych w każdej z sześciu kategorii Nagrody Gospodarczej Prezydenta: Lider MŚP, Narodowy Sukces, Międzynarodowy Sukces, Odpowiedzialny Biznes, STARTUP_PL, Badania+Rozwój, spośród zgłoszonych przez instytucje zaproszone do zgłaszania kandydatów.

Czytaj też: Mateusz Morawiecki. Pierwszy minister finansów, łączący funkcje z innym stanowiskiem ministerialnym

Ostatecznych zwycięzców każdej kategorii wskaże Prezydent RP. Wręczenie nagród dla najlepszych polskich firm odbędzie się podczas uroczystej gali "Kongresu 590", 17 listopada 2016 roku w Rzeszowie - poinformowała Kancelaria.

Jak podkreślono, od kilku dni trwają już zgłoszenia kandydatów do Nagrody Gospodarczej; wnioski w każdej kategorii należy przesyłać do 14 października 2016 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA