REKLAMA

EEC: Polska musi umieć opowiadać historię swojego sukcesu gospodarczego

  • wnp.pl
  • Autor: WNP.pl
  • 10 maja 2017 20:15
EEC: Polska musi umieć opowiadać historię swojego sukcesu gospodarczego Thieu Cuypers, dyrektor The European Times, podkreślił, że Polska jest symbolem gospodarczego cudu i nieustającego rozwoju Fot. Shutterstock

Tak mówiono podczas prezentacji wydawnictwa „Economic Investment Report on the Republic of Poland”, przygotowanej przez agencję medialną The European Times.

Zaprezentowano ją w środę (10 maja) podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach. Jej autorzy podkreślają, że Polska to „Silna gospodarka, zagnieżdżona w sercu Europy”.

The European Times specjalizuje się w magazynach promujących gospodarki poszczególnych krajów. Jak podaje agencja, wśród jej odbiorców znajduje się blisko pół miliona europejskich osób decyzyjnych, liderów opinii oraz unijnych polityków.

Thieu Cuypers, dyrektor The European Times, podkreślił, że Polska jest symbolem gospodarczego cudu i nieustającego rozwoju, który nie zatrzymał się nawet podczas światowego kryzysu finansowego.

Zwrócił też uwagę na Katowice. Jak wspominał, ostatnio gościł w stolicy Górnego Śląska na początku lat 90. ubiegłego wieku. Przyznał, że jest oszołomiony skalą przemian w tym mieście.

Cuypers stwierdził, że Polska wciąż ma sporo potencjału, aby pozyskać kolejne inwestycje w wielu branżach - należy tylko przyciągnąć kapitał krążący w europejskiej i światowej gospodarce.

Czytaj więcej tutaj. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA