REKLAMA

Gowin: Nowy rząd czeka dużo spraw zamiecionych pod dywan

  • Autor: PolskieRadio.pl
  • 29 października 2015 20:26
Gowin: Nowy rząd czeka dużo spraw zamiecionych pod dywan - Polska jest państwem z mnóstwem problemów odłożonych w czasie - uważa Jarosław Gowin (fot.jgowin.pl)

Polska jest państwem z mnóstwem problemów, zamiecionych pod dywan, czasami dramatycznie pilnych. Im szybciej nowy rząd powstanie, tym lepiej - powiedział Jarosław Gowin, lider partii Polska Razem.

Jarosław Gowin uważa, że nowy rząd powinien powstać najszybciej jak tylko to jest możliwe. Lider partii Polska Razem powiedział, że skład nowego gabinetu powinien zostać ogłoszony zaraz po nominowaniu przez prezydenta nowego szefa Rady Ministrów.

- Rząd Ewy Kopacz poda się do dymisji i prezydent jeszcze prawdopodobnie tego samego dnia, albo dzień po, desygnuje kandydata na nowego premiera - powiedział Jarosław Gowin.

Podkreślił, że na nowy gabinet czeka dużo zaległych spraw, którymi szybko trzeba się zająć.

- Polska oczywiście nie jest państwem w ruinie, ale Polska jest państwem z mnóstwem problemów odłożonych w czasie, zamiecionych pod dywan, czasami dramatycznie pilnych - mam na myśli m.in. sytuację w górnictwie, więc im szybciej ten nowy rząd powstanie, tym lepiej dla Polski - powiedział.

Wczoraj prezydent Andrzej Duda zapowiedział, że w ciągu kilku dni zostanie powołany nowy rząd, a misję jego utworzenia powierzy Beacie Szydło. Wczoraj też Komitet Polityczny PiS oficjalnie wyznaczył Beatę Szydło na premiera.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA