REKLAMA

Jak idzie realizacja Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju?

  • Autor: PAP/JS
  • 30 maja 2017 17:30
Jak idzie realizacja Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju? Dokument, który liczy kilkadziesiąt stron został zaprezentowany przez pana ministra Mateusza Morawieckiego (fot. Kancelaria Premiera/twitter)

Rząd zapoznał się z informacją nt. realizacji Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju, którą przedstawił wicepremier, minister rozwoju i finansów Mateusz Morawiecki - poinformował rzecznik rządu Rafał Bochenek.

"Dokument, który liczy kilkadziesiąt stron został zaprezentowany przez pana ministra Mateusza Morawieckiego i po dzisiejszym posiedzeniu Rady Ministrów możemy śmiało powiedzieć, że wypływa z niego kilka bardzo ważnych i jednoznacznych wniosków" - powiedział rzecznik.

Jeden z takich wniosków to, jak podkreślał Bochenek, stwierdzenie, że "po wielu latach w Polsce panuje naprawdę pozytywny klimat inwestycyjny".

"Wszystkie wskaźniki szybują do góry", a przedsiębiorcy są zadowoleni z warunków prowadzenia działalności gospodarczej - wskazał

"Ponad 40 procent Polaków pozytywnie ocenia sytuację gospodarczą w kraju i coraz mniej Polaków chce wyjeżdżać zagranicę by pracować" - przekonywał Bochenek. Dodał, że wzrasta także zatrudnienie, a bezrobocie na poziomie 7 proc. jest najniższym od wielu lat. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA