REKLAMA

Kiedy kodeks urbanistyczno-budowlany trafi do Sejmu?

  • www.portalsamorzadowy.pl
  • Autor: PortalSamorządowy.pl (MN)
  • 28 lipca 2017 11:35
Kiedy kodeks urbanistyczno-budowlany trafi do Sejmu? (fot.: pixabay.com)

W grudniu mają zakończyć się rządowe prace nad kodeksem urbanistyczno-budowlanym. Z początkiem przyszłego roku zaś dokument ma trafić do Sejmu.

Podczas połączonego posiedzenia dwóch sejmowych komisji - Komisji Infrastruktury oraz Komisji Samorządu Terytorialnego i Polityki Regionalnej - podsumowane zostały prace nad rządowym projektem kodeksu urbanistyczno-budowlanego.

Najwyższa Izba Kontroli poinformowała, że nowa redakcja tego kompleksowego dokumentu jest odpowiedzią na wcześniejsze uwagi Izby.

Zobacz co nowego w przepisach na PortalSamorządowy.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • Z ubolewaniem Solidarna 2017-07-28 13:09:03
    Idąc śladami Weta nowelizacji ustawy o ochronie gruntów rolnych i leśnych przez świętej pamięci Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w aferze gruntowej gdzie właściciele gruntów nawet nie byli stronami postępowań mamy poważny problem z geodezją , zamiast powoływać Narodowy Urząd Urbanistyki należy przywrócić do życia chociaż Centralny Urząd Geodezyjno Kartograficzny Map Obszarów Całej Polski, bez kontroli nad geodezją będzie dochodziło do magicznych niemal jak w filmach fantastycznych cudów nad cudami jak dotychczas, Główny Geodeta Kraju Kazimierz Bujakowski nawet ręce umywa nie chce zajmować stanowiska taki burdel mamy w kraju.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA