REKLAMA

Kontrole w spółkach Skarbu Państwa: Będą zarzuty i zmiany na kierowniczych stanowiskach

  • Autor: aw/PAP
  • 16 listopada 2016 10:30
Kontrole w spółkach Skarbu Państwa: Będą zarzuty i zmiany na kierowniczych stanowiskach Premier wyraziła też opinię, że nastąpią zmiany kadrowe dotyczące kierowniczych stanowisk w państwowych spółkach (fot.shutterstock)

Premier Beata Szydło przyznała, że w spółkach Skarbu Państwa wciąż trwają kontrole. Dodała też, że szykują się zmiany kadrowe dotyczące kierowniczych stanowisk.

Podczas środowej rozmowy w TVN24 szefowa rządu odniosła się do sytuacji w spółkach Skarbu Państwa przyznając, że ciągle trwają w nich kontrole.

"W tej chwili myślę, że te prace będą jeszcze przez dłuższy czas kontynuowane. W momencie, kiedy będzie zebrany wystarczający materiał, to oczywiście te informacje, które będą mogły być podane do publicznej wiadomości będziemy o nich mówić" - zapowiedziała.

Dopytywana, czy możliwe są prokuratorskie zarzuty wobec niektórych prezesów państwowych spółek, Szydło stwierdziła, iż "w niektórych miejscach trzeba po prostu uporządkować sytuację i to robimy". "Ta kontrola dotyczy nie tylko roku 2015, ale też wcześniejszych lat. Tych materiałów będzie sporo do analizy i one będą dotyczyły nie tylko obecnie pracujących zarządów, ale i poprzednich" - zaznaczyła.

Premier wyraziła też opinię, że nastąpią zmiany kadrowe dotyczące kierowniczych stanowisk w państwowych spółkach. "Zakładam, że będą zmiany" - powiedziała. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA