REKLAMA

Minister Jurgiel o planach PiS wobec wsi i rolnictwa

  • Autor: farmer.pl
  • 05 stycznia 2016 09:59
Minister Jurgiel o planach PiS wobec wsi i rolnictwa Minister Krzysztof Jurgiel oraz sekretarz stanu Jacek Bogucki (fot. minrol.gov.pl)

Wstrzymanie wypłaty zaliczek po przegranych wyborach i nieprzygotowanie systemu wypłaty dopłat bezpośrednich to specjalnie podjęte działanie, aby skomplikować sytuację – ocenia minister Jurgiel.

Nierówne warunki gospodarowania, złe warunki życia na wsi i wygaszanie działających na wsi instytucji – w tych obszarach, krytycznie ocenionych na początku rządów, PiS będzie realizować swój program – zapowiedzieli goszczący w niedzielnym programie „Tydzień” minister Krzysztof Jurgiel i poseł Jan Krzysztof Ardanowski.

Czytaj całość na farmer.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • Szwagier Kolaska 2016-01-05 19:25:02
    Do rolnikgrzybiarz: Jak można sprzedać coś co nie istnieje. Dwadzieścia lat temu jak szedłem na grzyby to widziałem że na każdym spłachetku łaki pasła się krowa. Teraz na łąkach trawa po kolana, a przy domu zamiast krowy gość z kosiarką. Pan pewnie też z takich rolników co mają hektar i leżą go góry brzuchem bo dopłaty lecą, a grzyby kupują suszone w hipermarkecie.
  • rolnikgrzybiarz 2016-01-05 15:40:02
    Tu komentarz zbyteczny. POkrętaczom, nie udało się do końca, sprzedać Polski i polskiego rolnika, obcemu kapitałowi. Więc będą się mścić, za pośrednictwem Brukseli gdzie już nieźle mieszają, przy pomocy rudego rydza.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA