REKLAMA

Ministerstwo Energii ma dziś tylko dwóch pracowników

  • Autor: bad
  • 09 grudnia 2015 15:25
Ministerstwo Energii ma dziś tylko dwóch pracowników Ministerstwo Energii jest na razie dwuoosobowe. Fot. PTWP

Ministerstwo Energii ma dwóch pracowników: jednym z nich jest Krzysztof Tchórzewski, drugim Grzegorz Tobiszowski - powiedział powołany szef resortu energii. Skąd pozostali urzędnicy?

Krzysztof Tchórzewski dodał, że trwa intensywnie wyłanianie poszczególnych grup w poszczególnych ministerstwach, którzy staną się pracownikami Ministerstwa Energii.

Główna grupa pracowników ma trafić do nowego resortu z dawnego Ministerstwa Gospodarki, przechodzą z niego całe departamenty.

- Znajdzie się też grupa z Ministerstwa Skarbu Państwa. Prawdopodobnie do Ministerstwa Energii trafi też grupa pracowników Ministerstwa Środowiska - zapowiedział minister energii na środowym posiedzeniu sejmowej komisji.

Jak wyjaśnił Krzysztof Tchórzewski organizacja Ministerstwa Energii powinna być zakończona do końca bieżącego roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • Wratysław 2015-12-09 20:02:58
    p. Tchórzewski jest z cała pewnością jednym z twórców wiekopomnego osiągnięcia PiS - potrzebowali tylko miesiąc aby rozwalić GPW. Dla porządku - lista zasłużonych w tym zbożnym dziele: p. Szydło - premier - magister etnografii p. Gliński - wicepremier, koordynator spraw gospodarczych - socjolog p. Morawiecki - wicepremier, historyk p. Szałamacha - minister finansów - ekonomista Gratulacje.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA