REKLAMA

MR szykuje konkurs dla mikro, małych i średnich firm

  • Autor: Portalspozywczy.pl
  • 03 sierpnia 2016 13:53
MR szykuje konkurs dla mikro, małych i średnich firm Jak podaje Ministerstwo Rozwoju kluczowy warunek uzyskania wsparcia to zobowiązanie przedsiębiorcy do wdrożenia wyników prac badawczo-rozwojowych osiągniętych w projekcie (Fot. shutterstock)

Kolejna edycja konkursu popularnej tzw. „szybkiej ścieżki”, która ruszy 1 września, to szansa dla mikro, małych lub średnich przedsiębiorstw na realizację projektów, które obejmują badania przemysłowe i eksperymentalne prace rozwojowe albo tylko ten drugi komponent - podaje Ministerstwo Rozwoju.

Jak podaje Ministerstwo Rozwoju kluczowy warunek uzyskania wsparcia to zobowiązanie przedsiębiorcy do wdrożenia wyników prac badawczo-rozwojowych osiągniętych w projekcie.

- Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i licznym prośbom wnioskodawców, podjęliśmy decyzję o możliwości udziału w konkursie projektów realizowanych również na terenie województwa mazowieckiego - poinformowała wiceminister Jadwiga Emilewicz.

- Rozwój innowacyjnych firm to jeden z filarów Planu na Rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju, dlatego uznaliśmy, że możliwość uzyskania wsparcia nowatorskich rozwiązań w ramach „szybkiej ścieżki” powinna być dostępna dla przedsiębiorców z całego kraju – podkreśliła.

Czytaj cały tekst tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA