REKLAMA

Naimski, PiS: na decyzje ws. energetyki i górnictwa trzeba trochę poczekać

  • wnp.pl
  • Autor: wnp.pl
  • 27 października 2015 13:22
Naimski, PiS: na decyzje ws. energetyki i górnictwa trzeba trochę poczekać Piotr Naimski: równie dobrym właścicielem jak właściciel prywatny może być i powinien być Skarb Państwa. Fot. PTWP

Połączenie firm energetycznych i górniczych to jest element programu, który rozważamy. Wszelkie decyzje w sprawie górnictwa będziemy podejmować po szczegółowym zapoznaniu się ze stanem rzeczy. Będzie to możliwe, kiedy uzyskamy informacje, do których dostępu obecnie nie mamy - mówi wnp.pl Piotr Naimski z Prawa i Sprawiedliwości, były wiceminister gospodarki.

Jak Pan ocenia wyniki wyborów parlamentarnych?

Piotr Naimski: - Wyniki wyborów są ogromnym sukcesem obozu patriotycznego i Zjednoczonej Prawicy. Po raz pierwszy od 25 lat otwiera się możliwość stworzenia jednorodnego rządu bez potrzeby wikłania się w koalicje, które zawsze każdy rząd osłabiają. To jest także wielka odpowiedzialność, którą przejmuje Prawo i Sprawiedliwość.

Mogę zadeklarować, że tworząc rząd i działając z pozycji większości parlamentarnej będziemy respektowali prawa opozycji i będziemy opozycję szanowali. Opozycja jest w Polsce potrzebna. Nie może być tak, jak było przez ostatnie 8 lat, kiedy opozycja była przez PO traktowana jako coś co jest niepotrzebne, szkodliwe i do zniszczenia.

Więcej w wnp.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA