REKLAMA

Nowacka i Palikot w Świdniku

  • Autor: Gabriel Paździor
  • 18 października 2015 17:58

Barbara Nowacka i Janusz Palikot odwiedzili Świdnik. Zorganizowali konferencję prasową pod zakładem PZL-Świdnik. Nowacka odnosiła się do zmian jakie mogą mieć miejsce w tym zakładzie po przegranym przetargu na śmigłowce.

- Kiedy mamy pieniądze, tak jak w przypadku inwestycji w obronność, należy te pieniądze inwestować mądrze, inwestować w Polsce – mówiła liderka koalicji lewicowej. Dodając, że warto rozmawiać o miejscach takich jak PZL-Świdnik.

Lewica chce zmian w prawie, które uprzywilejują polskie przedsiębiorstwa i produkty w procedurach przetargowych. Zaznaczając, że muszą to być rozwiązania zgodne z zasadami wspólnego rynku UE.

Palikot o Puławach

W podobnym tonie wypowiadał się Janusz Palikot, który kreślił scenariusze dla Zakładów Azotowych w Puławach. W jego ocenie ostatnie 8 lat rządów PO i PSL doprowadziły do utraty podmiotowości tego przedsiębiorstwa.

Nowy spot wyborczy ZL

Najnowszy spot wyborczy Lewicy koncentruje się na osobie Barbary Nowackiej. Prezentuje kandydatkę Lewicy na premiera w czasie konwencji wyborczej. Większość haseł także wygłasza bohaterka.

- Mamy to przejmujące uczucie, że nasze prawo do wolności i szczęścia, miłości i godnego życia nie może się przebić przez sztuczny jazgot sceny politycznej – mówi Barbara Nowacka, stojąc na czerwonym podium. Otoczona aktywistami partii.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA