REKLAMA

Polska zobacz więcej. Dłuższy termin składania wniosków w rządowym programie

  • www.portalsamorzadowy.pl
  • Autor: Portalsamorzadowy.pl
  • 03 sierpnia 2016 13:38
Polska zobacz więcej. Dłuższy termin składania wniosków w rządowym programie Partnerami akcji będą podmioty dysponujące obiektami turystycznymi lub świadczące usługi turystyczne (fot. pixabay)

• W ostatni weekend września będzie można skorzystać z atrakcji turystycznych w całej Polsce po niższych cenach.
• Taki będzie efekt akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”, którą prowadzi Ministerstwo Sportu i Turystyki.
• Nabór wniosków do udziału w akcji został przedłużony i trwa do 5 sierpnia.

Z uwagi na duże zainteresowanie akcją, Ministerstwo Sportu i Turystyki przedłużyło termin składania ofert do programu „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”. Oferty można składać jeszcze do piątku (5 sierpnia).

Jest to pilotażowa akcja ministerstwa, która odbędzie się 23-25 września. Ma ona na celu prezentację polskiej oferty turystycznej i zachęcenia Polaków do korzystania z atrakcji i usług turystycznych na terenie kraju, również w okresie poza głównym sezonem wakacyjnym.

„Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” to wykorzystanie sprawdzonej formuły weekendowych akcji zniżkowych organizowanych przez polskie miasta i regiony, i przeniesienie jej na poziom krajowy.

Partnerami akcji będą podmioty dysponujące obiektami turystycznymi lub świadczące usługi turystyczne. Założeniem akcji jest stworzenie banku ofert produktów i usług turystycznych w atrakcyjnych, obniżonych cenach, które będą oferowane w dniach 23-25 września na terenie całego kraju.

Czytaj cały tekst tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA