REKLAMA

Poseł Kukiz '15: Podatki dla polskich i zagranicznych sklepów są inne

  • Autor: PortalSpożywczy.pl
  • 16 marca 2016 14:00
Poseł Kukiz '15: Podatki dla polskich i zagranicznych sklepów są inne Jarosław Sachajko, przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi. (fot. facebook.com)

Jarosław Sachajko, poseł Kukiz '15 i przewodniczący sejmowej Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi w rozmowie z serwisem portalspozywczy.pl zwraca uwagę,iż polski i zagraniczne sieci handlowe są w różnym stopniu dotknięte obciążeniami podatkowymi. - Mam nadzieję, iż PiS skorzysta z propozycji Kukiz`15 i doprowadzi do równego opodatkowania polskich sklepów oraz sieci zagranicznych - zaznacza Jarosław Sachajko.

- Sytuacja, gdy zagraniczne sieci od lat unikają opodatkowania, jest karygodna! Zwłaszcza kiedy polskie podmioty w tym samym czasie wpłacają do budżetu dużo większe kwoty podatków - przyznaje w rozmowie z serwisem PortalSpożywczy.pl przewodniczący sejmowej komisji rolnictwa.

Odnosząc się do kwestii, czy nowe obciążenia podatkowe mogą w sposób pośredni uderzyć także w producentów oraz dostawców, że sieci handlowe z pewnością będą szukały oszczędności, ale nie jest to nic nowego.

Więcej o podatku bankowym w handlu na portalu PortalSpożywczy.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • Gienek1356 2016-03-17 09:50:19
    Jak zadziwi ludzie bez polskich korzeni to niema co się dziwić ze pilnowali interesów państw z których pochodziły ich korzenie trzeba być ślepym igluchym aby tego nie widziećREKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA