REKLAMA

Posłowie Kukiz'15 rozmawiali na Żuławach o polskich rzekach

  • Autor: GP
  • 16 czerwca 2016 06:30
Posłowie Kukiz'15 rozmawiali na Żuławach o polskich rzekach Kukiz na Facebooku: Ja się nie odzywałem, bo od rewitalizacji rzek są specjaliści. (fot.:facebook.com/kukizpawel)

• Posłowie debatowali o rozwoju polskich rzek.
• Kukiz'15 w Elblągu zaapelował do rządu o nowe rozwiązania dla żeglugi śródlądowej.

14 i 15 czerwca posłowie Kukiz'15 przebywali na Żuławach. Wizyta była podyktowana dwoma posiedzeniami: zespołu ds. Narodowego Programu Rewitalizacji, Rozwoju i Wykorzystania Potencjału Polskich Rzek i wyjazdowym posiedzeniem klubu parlamentarnego Kukiz'15.

Parlamentarzyści obecni na spotkaniach wystosowali memorandum do rządu, by jak najszybciej wprowadzić rozwiązania ułatwiające rozwój transportu śródlądowego.

Paweł Kukiz na Facebooku wyraził ubolewanie, że politycy innych politycznych ugrupowań nie zdecydowali się uczestniczyć w rozmowach o wodach w Elblągu.

Czytaj: Pracodawcy nie chcą rozwiązań rządu

Posiedzenie wyjazdowe Klubu Kukiz'15 dotyczyło barier nawigacyjnych na wodach śródlądowych wokół Elbląga. Prelekcję wygłosiła inż. Jerzyłło z Wydziału Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej.

Kukiz zaznaczył, że dyskusja z udziałem posłów Andrzeja KobylarzaPawła Skuteckiego i innych osób zainteresowanych tematem była bardzo owocna.

- Ja się nie odzywałem bo od rewitalizacji rzek są specjaliści - pisał na Facebooku potem Kukiz. Lider klubu i jego posłowie następnie udali się w rejs po Zalewie Wiślanym.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA