REKLAMA

Premier: Niebawem pierwsze wyniki audytu w spółkach Skarbu Państwa

  • Autor: PAP/JS
  • 25 października 2016 16:05
Premier: Niebawem pierwsze wyniki audytu w spółkach Skarbu Państwa Pierwsze wyniki audytu w spółkach Skarbu Państwa będą znane niebawem - zapowiedziała premier Beata Szydło po posiedzeniu rządu (fot. Kancelaria Premiera/twitter)

• Pierwsze wyniki audytu w spółkach Skarbu Państwa będą znane niebawem - zapowiedziała premier Beata Szydło po posiedzeniu rządu.
• Jak dodała, będą w związku z tym podjęte "odpowiednie decyzje, również personalne".

"Jeśli chodzi o audyt w spółkach Skarbu Państwa, to w tej chwili on się toczy, pierwsze wyniki będą już niebawem znane. Oczywiście jestem w kontakcie na bieżąco z panem ministrem Kamińskim (Mariuszem, ministrem-koordynatorem służb specjalnych - red) i z panem ministrem Kowalczykiem (Henrykiem, szefem Komitetu Stałego Rady Ministrów - red). Odpowiednie decyzje, również personalne, będą podjęte" - mówiła szefowa rządu, zapytana o audyt.

Czytaj też: Szydło: Powołujemy komisję weryfikacyjną ds. reprywatyzacji

Pytana o projekt ustawy o zarządzaniu mieniem państwowym, który dotyczy zarządzania spółkami SP po planowanej likwidacji MSP, odpowiedziała: "Jeśli chodzi o zarządzanie spółkami Skarbu Państwa w tej chwili, dzisiaj Komitet Ekonomiczny RM właśnie pracuje nad tą propozycją. Jeśli KERM rekomenduje rozwiązanie, które zostało przygotowane i przyjmie to rozwiązanie, to prawdopodobnie w przyszłym tygodniu (...) ta ustawa będzie przyjmowana przez cały rząd". (red)

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA