REKLAMA

Prezes Grupy Żywiec chwali plan Morawieckiego

  • Autor: Portal Spożywczy
  • 19 lutego 2016 17:30
Prezes Grupy Żywiec chwali plan Morawieckiego - Grupa Żywiec od dawna przyczynia się do rozwoju gospodarczego Polski - podkreśla Guillaume Duverdier, prezes Grupy Żywiec. (fot.: mat. prasowe)

Plan rozwoju gospodarczego Polski autorstwa wicepremiera Mateusza Morawieckiego może budzić optymizm, ponieważ wpisuje się w rolę, jaką chce odgrywać Grupa Żywiec w polskiej gospodarce - uważa Guillaume Duverdier, prezes Grupy Żywiec.

- Premier Morawiecki przestawił założenia strategii rozwoju gospodarczego Polski, opartej na inwestycjach w najnowocześniejsze technologie oraz wsparciu nowoczesnego przemysłu tworzącego sieci kooperantów oraz generującego wartość dodaną w Polsce, także dzięki know-how, która ma stanowić o polskiej przewadze w eksporcie – mówi serwisowi portalspozywczy.pl Guillaume Duverdier.

 - Grupa Żywiec od dawna przyczynia się do rozwoju gospodarczego Polski tworząc wartość dodaną oraz miejsca pracy w całym łańcuchu wartości branży piwowarskiej – od zakupu surowców, z których powstaje nasze piwo, od polskich dostawców, poprzez wpływ na regiony o zróżnicowanym poziomie rozwoju, w których zlokalizowane są nasze browary, aż po rozwój sieci kooperantów w sprzedaży detalicznej  i gastronomii. Marka piwa Żywiec jest jednocześnie jedną z najbardziej znanych wizytówek Polski za granicą - dodaje.

- Plan odzwierciedla zatem rolę, którą chcemy odgrywać w polskiej gospodarce tworząc wartość dodaną w Polsce, co może budzić optymizm – mówi również Guillaume Duverdier.  

Cały artykuł w PortalSpozywczy.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA