REKLAMA

Przedsiębiorcy będą doradzać rządowi? Beata Szydło za

  • Autor: aw/PAP
  • 06 września 2017 13:42
Przedsiębiorcy będą doradzać rządowi? Beata Szydło za Beata Szydło uczestniczyła w Forum Ekonomicznym w Krynicy (fot.twitter.com/PremierRP)

Myślę, że w niedługim czasie uda nam się przedstawić propozycję powołania rady doradczej, która byłaby zapleczem dla rządu, złożonej z przedsiębiorców - powiedziała premier Beata Szydło. Podziękowała też organizatorom Forum Ekonomicznego w Krynicy.

"Byłam na panelu z udziałem firm rodzinnych i tam zwrócono się do mnie z prośba, ażeby stworzyć jakąś możliwość konsultacji i wzajemnych spotkań po to, żeby rozmawiać o problemach tego sektora" - relacjonowała premier Beata Szydło, która uczestniczyła w Forum Ekonomicznym.

"Myślę, że w niedługim czasie uda nam się przedstawić taką propozycję powołania jakiejś rady doradczej, która byłaby zapleczem dla rządu właśnie złożonej z przedsiębiorców" - powiedziała premier dziennikarzom. Dodała, że PiS już w kampanii wyborczej zapowiadało powołanie "narodowego forum przedsiębiorców".

Szydło podziękowała też organizatorom Forum Ekonomicznego w Krynicy oraz wicepremierowi Mateuszowi Morawieckiemu, za dotychczasowe rozwiązania ułatwiające prowadzenie firm.

Premier wyraziła też nadzieje, że tegoroczna edycja Forum przeniesie "dużo dobrych dyskusji". 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • Bezradny Doradca 2017-09-06 14:58:27
    Jak to będą. Rydzyk już doradza rządowi i dostaje od niego za to kupę kasy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA