REKLAMA

Rosja zmieni zdanie? Zniesie embargo na żywność?

  • Autor: Portalspozywczy.pl
  • 03 sierpnia 2016 12:07
Rosja zmieni zdanie? Zniesie embargo na żywność? Rosyjskie Ministerstwo Rolnictwa może zezwolić na wwóz mięsa i warzyw wykorzystywanych w produktach przeznaczonych dla dzieci (fot. shutterstock.com)

Rosyjskie Ministerstwo Rolnictwa może zezwolić na wwóz mięsa i warzyw wykorzystywanych w produktach przeznaczonych dla dzieci.

Jak informuje "Rossijskaja Gazieta", projekt rozporządzenia w sprawie częściowego zniesienia embarga przygotowało rosyjskie Ministerstwo Rolnictwa.

W dokumencie wskazano, że chodzi o te towary, które przedsiębiorcy wykorzystują w produktach przeznaczonych dla dzieci. Moskwa zezwoli na wwóz: 25 ton cielęciny, 35 ton wołowiny, 10 ton mięsa drobiowego i 662 ton warzyw.

Resort rolnictwa wprowadzi także specjalne warunki techniczne dla sprowadzanych towarów. Mięso powinno być bez kości i zamrożone, a warzywa pokrojone w kostkę i również zamrożone.

Czytaj cały tekst tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA