REKLAMA

Szydło: Dobra perspektywa dla Wojskowych Zakładów Lotniczych w Łodzi

  • Autor: PAP/AT
  • 11 października 2016 11:59
Szydło: Dobra perspektywa dla Wojskowych Zakładów Lotniczych w Łodzi premier.gov.pl

• Jest dobra perspektywa wielu lat spokojnej pracy dla Wojskowych Zakładów Lotniczych w Łodzi - powiedziała premier Beata Szydło podczas wizyty w tych zakładach.
• Tworzymy skonsolidowany system doposażenia i zabezpieczania sprzętu dla polskiej armii - zapewniła.

"Chcę bardzo jasno powiedzieć, że dla zakładów łódzkich, w których jesteśmy w tej chwili, jest dobra perspektywa, perspektywa wielu lat spokojnej pracy i rozmowy w Mielcu i Świdniku potwierdziły, że będzie kooperacja, że będzie współpraca, że polski sprzęt wojskowy, który będzie służył polskiej armii tutaj w Łodzi będzie konserwowany, remontowany" - powiedziała premier.

"Tworzymy skonsolidowany system doposażenia i zabezpieczania sprzętu dla polskiej armii" - zapewniła szefa rządu.

Czytaj też: Airbus Helicopters odpowiada rządowi RP. Wiemy, co napisali Francuzi

Jak mówiła Beata Szydło, sprzęt musi być nowoczesny, bezpieczny i skuteczny. Premier powtórzyła swe deklaracje z poniedziałku przedstawione w zakładach w Mielcu i w Świdniku, że ważne jest, aby był on kupowany na korzystnych ekonomicznie warunkach. "Postępujemy tak jak postępują wszystkie państwa, które kierują się interesem narodowym" - powiedziała.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA