REKLAMA

Szydło: państwo musi stanąć po stronie przedsiębiorców

 • Autor: PAP
 • 18 września 2015 12:47
Szydło: państwo musi stanąć po stronie przedsiębiorców Mówimy - więcej polskiej gospodarki w polskiej gospodarce - zaznaczyła Szydło. Fot. facebook.com

Kandydatka Prawa i Sprawiedliwości na premiera Beata Szydło powiedziała w Rzeszowie, że państwo musi stanąć po stronie przedsiębiorców i stworzyć im warunki rozwoju.

Szydło odwiedziła Park Naukowo-Technologiczny Rzeszów-Dworzysko, który leży terenie Rzeszowa i gminy Głogów Małopolski; jest podstrefą mieleckiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

"Należy wspierać własny kapitał"

Państwo musi stanąć po stronie przedsiębiorców musi stworzyć warunki dla ich rozwoju. Małe firmy muszą stawiać się średnimi, te średnie muszą budować swój potencjał i przeradzać się w duże. To jest droga, która przechodzą firmy, którą przechodzą przedsiębiorcy we wszystkich krajach, które są mądre tym, że należy wspierać własny kapitał - podkreśliła wiceprezes PiS.

Polska potrzebuje dzisiaj nowoczesnej gospodarki, w której polscy przedsiębiorcy dostaną swoją szanse. Fot. facebook.com

Dodała, że jej ugrupowanie chce "wspierać własny kapitał". "Mówimy - więcej polskiej gospodarki w polskiej gospodarce - zaznaczyła.

"To jest podstawa rozwoju"

W jej ocenie "Polska potrzebuje dzisiaj nowoczesnej gospodarki,() w której polscy przedsiębiorcy dostaną swoją szanse".

Zwróciła uwagę, że "zrównoważony rozwój powinien być szansą dla "wszystkich obywateli i dla każdego regionu".

To jest podstawa rozwoju; trzeba odejść od rozwoju rozumianego tak jak realizuje to obecny rząd, czyli tylko i wyłącznie na zasadzie wybierania poszczególnych miast, dużych metropolii, czy tylko i wyłącznie dawania szansy jednym kosztem drugich - mówiła kandydatka PiS na premiera.

W piątek Szydło odwiedzi jeszcze Ropczyce i Sędziszów Małopolski.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (7 komentarzy)

 • szydłem w żopu 2015-09-19 23:40:26
  szczególnie gdy socjalistyczny PiS chce nacjonalizować przemysł...... Szydło to jakaś pomyłka co pleciesz czy robisz to na przekór kaczyńskiemu?
 • jang. 2015-09-19 21:24:07
  Państwo Droga Pani Poseł to sie powinno zajmować wszystkimi obywatelami.Niezależnie od roli jaką w danym momencie pełnią.Bo pracodawca może stać się w każdej chwili pracownikiem i odwrotnie.Usiłuje Pani uczestniczyć w dzieleniu Polaków - dodaje Pani nowy podział. I kandyduje Pani na premiera. Żenada!
 • Michał 2015-09-19 19:40:32
  Przez ostatnie 25 lat państwo stało po stronie przedsiębiorców. Teraz powinno stanąć po stronie pracowników.
 • anty urzędnik 2015-09-19 00:55:25
  Lepiej późno niż wcale, przecież to przedsiębiorcy i ludzie w nich wytwarzają całe PKB, utrzymując cały ten "państwowy" bałagan, więc trzeba troszkę spojrzeć na to jak "łatwo" prowadzi się firmę w tym kraju.
 • Ryszard 2015-09-18 21:33:52
  Podstawą rozwoju jest przywrócenie państwu konstytucyjnego prawa do emisji własnego pieniadza.Jesli Pani burmistrz z Brzeszcze tego nie wie to niech nie opowiada bzdur .Pytanie tylko czy kolejnej osobie do koryta pozwolą banksterzy
 • przedsiebiorca 2015-09-18 14:07:44
  Tak, ta pani chce stanąć po stronie przedsiębiorców... dowalając im podatek obrotowy, podnosząc pensje minimalną dla najmniej wydajnych pracowników, utrudniając dostęp do kredytów w banku i wspierając nieuczciwą konkurencję - czyli sektor państwowy. Niestety dla tej pani, przedsiębiorcy to są raczej ludzie myślący i umieją kojarzyć fakty. Lepiej niech ta pani dalej dba o swój elektorat - czyli emerytów, bezrobotnych i najsłabiej przystosowanych do życia. Na pewno chętnie zadba by ten elektorat był zawsze jak największy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA