REKLAMA

Szydło: Plan Morawieckiego ma zielone światło

  • Autor: PAP
  • 29 września 2016 12:55
Szydło: Plan Morawieckiego ma zielone światło - To gospodarka i rozwój ma być priorytetem tych kolejnych miesięcy prac rządu Prawa i Sprawiedliwości - powiedziała premier Szydło. (Fot. Flickr/Kancelaria Premiera)

• Plan wicepremiera, ministra rozwoju i ministra finansów Mateusza Morawieckiego ma zielone światło - powiedziała w czwartek (29 września) premier Beata Szydło.
• Gospodarka będzie priorytetem dla rządu w kolejnych miesiącach - dodała.

Na konferencji prasowej premier oficjalnie przedstawiła wicepremiera Mateusza Morawieckiego jako nowego ministra finansów.

- Wszystko to odbywa się w ramach zmian, które nastąpiły w rządzie. Przede wszystkim to są zmiany systemowe, strukturalne. Stawiamy na gospodarkę. To gospodarka i rozwój ma być priorytetem tych kolejnych miesięcy prac rządu Prawa i Sprawiedliwości - powiedziała premier Szydło.

Podkreśliła, że plan na rzecz odpowiedzialnego rozwoju, przygotowany przez wicepremiera Morawieckiego, będzie miał "priorytetowe i zielone przede wszystkim światło".

- Wszystkie resorty gospodarcze muszą bardzo intensywnie rozpocząć realizację tego planu - zaznaczyła szefowa rządu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.



REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA