REKLAMA

W Ministerstwie Rozwoju rozważają ekspansję ekonomiczną na kierunku irańskim

  • wnp.pl
  • Autor: WNP.pl
  • 16 marca 2016 12:37
W Ministerstwie Rozwoju rozważają ekspansję ekonomiczną na kierunku irańskim Według Radosława Domagalskiego-Łabędzkiego Iran może być też dla polskich firm bramą do innych krajów regionu. (fot.:wikipedia.org/CC)

Planowane są rozmowy co najmniej dwóch dużych polskich przedsiębiorstw w zakresie budowy szeroko rozumianej infrastruktury w Iranie - ujawnił Radosław Domagalski-Łabędzki, podsekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju.

- To jeszcze nie ten etap, żeby ogłaszać spektakularne inwestycje polskiego kapitału w Iranie, dlatego nie chciałbym mówić konkretnie o jakie firmy chodzi, ale niewątpliwie polski przemysł ma potencjał do realizacji inwestycji bezpośrednich na takim rynku jak Iran - powiedział wiceminister na spotkaniu podsumowującym niedawną misję gospodarczą do Iranu.

Radosław Domagalski-Łabędzki podkreślił, że misja odbyła się w szczególnym czasie, dosłownie kilka tygodni po zniesieniu międzynarodowych sankcji, a polscy przedsiębiorcy są w Iranie bardzo dobrze odbierani, co otwiera przed nami spore możliwości.

Więcej na portalu WNP.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA