REKLAMA

W tym roku nie będzie finalizacji umowy dot. odkupienia Polskich Nagrań

  • Autor: PAP/AH
  • 29 grudnia 2017 16:38
W tym roku nie będzie finalizacji umowy dot. odkupienia Polskich Nagrań Fot. Shutterstock

Umowa dotycząca odkupienia przez Skarb Państwa przedsiębiorstwa Polskie Nagrania nie może zostać sfinalizowana w 2017 r. ze względu na ograniczenia formalno-prawne - poinformował w piątek resort kultury. MKiDN nie wyklucza podjęcia ponownych negocjacji w przyszłości - podano.

"Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego informuje, że umowa dotycząca odkupienia przez Skarb Państwa przedsiębiorstwa "Polskie Nagrania" nie może zostać sfinalizowana w 2017 roku ze względu na ograniczenia formalno-prawne. Jednocześnie informujemy, że Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Polskie Wydawnictwo Muzyczne i Warner Music Polska nie wykluczają podjęcia ponownych negocjacji w przyszłości" - informuje komunikat MKiDN.

Przypomnijmy, że w czwartek (28 grudnia) wiceminister kultury Jarosław Sellin powiedział, że umowa ta z Warner Music Poland będzie zawarta jeszcze w tym roku.

- Wszystko jest na dobrej drodze. Myślę, że to będzie dokonane jeszcze w tym roku, a więc zostały nam godziny i kilka dni - powiedziłą. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA