REKLAMA

Zmiany w prawie o zamówienniach publicznych

  • www.portalsamorzadowy.pl
  • Autor: PortalSamorządowy.pl
  • 11 stycznia 2016 08:47
Zmiany w prawie o zamówienniach publicznych Od 1 stycznia 2016 roku obowiązują nowe kwoty wartości zamówień publicznych. (fot. Pixabay.com)

Od początku tego roku obowiązuje rozporządzenie regulujące kwoty wartości zamówień oraz konkursów, od których jest uzależniony obowiązek przekazywania ogłoszeń Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej.

W odniesieniu do postępowań o udzielenie zamówienia publicznego wszczętych od stycznia 2016 r. zastosowanie znajdzie rozporządzenie prezesa Rady Ministrów z 29 grudnia 2015 r. w sprawie kwot wartości zamówień oraz konkursów, od których jest uzależniony obowiązek przekazywania ogłoszeń Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej (Dz. U. z 2015 r. poz. 2263).

Progi ustawowe

Wskazane rozporządzenie wprowadza nowe progi stosowania procedur związanych z udzielaniem zamówień publicznych w zakresie tzw. pełnej procedury.

Przeczytaj całość na portalu portalsamorządowy.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA