REKLAMA

25-latek szefem Agencji Mienia Wojskowego

  • Autor: Parlamentarny.pl (JS)
  • 08 stycznia 2016 15:38
25-latek szefem Agencji Mienia Wojskowego Kurtyka szefem Agencji Mienia Wojskowego (fot. twitter)

Paweł Kurtyka został szefem Rady Nadzorczej Agencji Mienia Wojskowego – informuje portal naTemat.pl

W grudniu minister Antoni Macierewicz odwołał Radę Nadzorczą Agencji Mienia Wojskowego i powołał nową. Jej szefem został 25-letni Paweł Kurtyka.

Nowy szef AMW pochodzi z Krakowa. Jest synem śp. prezesa Instytutu Pamięci Narodowej Janusza Kurtyki, który zginął w katastrofie smoleńskiej. 25-latek do tej pory znany był głównie z działalności propagującej najnowszą historię. Założył Stowarzyszenie Studenci dla Rzeczpospolitej, którego celem jest poszerzanie wśród młodych wiedzy polityczno-historycznej.

Jak informuje portal naTemat.pl Paweł Kurtyka posiada dyplom magistra historii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończył także inżynierię architektoniczną na Politechnice Krakowskiej. Prowadzi działalność gospodarczą w zakresie projektowania architektonicznego, analizy rynku nieruchomości oraz zarządzania nieruchomościami.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • Podatnik 2016-01-08 22:30:22
    A ja myślałem że był przynajmniej kwatermistrzem na obozach harcerskich. Ale przynajmniej zna się na zarządzaniu nieruchomościami - czyli koszary zaczną przynosić dochody. Niektóre są w miejscach gdzie czynsze są wysokie.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA