REKLAMA

Amber Gold: Katarzyna P. może być jeszcze raz wezwana na przesłuchanie

 • Autor: PAP/AT
 • 29 czerwca 2017 12:18
Amber Gold: Katarzyna P. może być jeszcze raz wezwana na przesłuchanie Katarzyna P. będzie jeszcze raz wezwana przed komisję śledczą ds. Amber Gold? (fot.twitter.com/KancelariaSejmu)

Istnieje możliwość ponownego wezwania Katarzyny P. - powiedział na konferencji po  posiedzeniu komisji ds. Amber Gold poseł PiS Marek Suski.

Suski był pytany, czy Katarzynę P., która podczas przesłuchania przed komisją śledczą ds. Amber Gold odmówiła składania zeznań, można byłoby wezwać jeszcze raz, z wyłączeniem jawności przesłuchania.

"Oczywiście istnieje możliwość ponownego wezwania świadka, nawet w taki trybie niejawnym, natomiast gdybyśmy otrzymali taki sygnał, że będzie to skuteczne, że w tym trybie świadek by zechciała zeznawać, to oczywiście takie wezwanie miałoby sens" - mówił.

"Natomiast w przypadku, kiedy mamy odmowę składania zeznań w jakimkolwiek trybie, kolejne wydawanie pieniędzy, bo jednak konwój kosztuje, sąd musi oddać salę itd., to są niepotrzebne wtedy koszty" - dodał.

Poseł PiS stwierdził, że jeśli będzie taki sygnał od Katarzyny P., że w trybie niejawnym zechciałaby udzielić informacji, wówczas komisja podejmie taką próbę.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (3 komentarzy)

 • burzyczasbył 2017-06-30 21:25:35
  Do winatuska: Nie zauważyłeś błędu ortograficznego w pisemnej wypowiedzi "Prawo! Precz z PiS!". To jakiś kolega Komorowskiego, tego od żyrandola i WSI.
 • winatuska 2017-06-30 21:17:27
  Do Prawo! Precz z PiS!: Precz z POkrętaczami i ich "poprawnością" polityczną Tuska.
 • Prawo! Precz z PiS! 2017-06-30 08:00:05
  W tej kwestii PiS faktycznie jest dobry, morze po rozwiązaniu? Pytanie czy Marcin.P rozwiedzie się z małżonką? W przeciwmin wypadku nici z nikczemnego planu. Hahaha zorganizowana grupa przestępcza!!!REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA