REKLAMA

Andrzej Celiński: Kaczyński wiedzie Polaków ku zgubie, tak rodzi się faszyzm

  • Autor: PAP/JS
  • 11 kwietnia 2016 08:58
Andrzej Celiński: Kaczyński wiedzie Polaków ku zgubie, tak rodzi się faszyzm Zdaniem Andrzeja Celińskiego wystąpienie Jarosława Kaczyńskiego to narodziny faszyzmu. (fot. Andrzej Celiński/Facebook)

Andrzej Celiński, minister kultury w rządzie Leszka Millera, odniósł się na Facebooku do wczorajszego (10 kwietnia) wystąpienia prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego.

"Tak rodzi się faszyzm. Małkowski, Rydzyk bohaterami."Polacy wielokrotnie mylili się kiedy przebaczali zbyt łatwo" - mówi ten, który widzi tutaj (przed Pałacem) Anitę Gargas. I wzywa do dintojry.
Powtarzam - tak się rodzi faszyzm. A potem zbrodnia" - komentuje wystąpienie Jarosława Kaczyńskiego Andrzej Celiński.

"Ten facet doprowadzi do gospodarczej zapaści, ale będzie miał tajne służby.
Kaczyński wiedzie Polaków ku zgubie. Jest z nim czterdzieści procent Polaków. Zrozumcie to wreszczie. Za chwilę będzie za późno. Tusk was nie uratuje. Sami się musimy ratować, jednoczyć.
Kaczyński zapowiada procesy. W państwie, w którym prokuratura i sądy poddana będzie władzy jednej partii. I będzie nią PiS" - dodaje Celiński.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA