REKLAMA

Andrzej Duda: Jestem dumny, że uczestniczę we wdrażaniu programów prorodzinnych

  • Autor: PAP/JS
  • 19 marca 2018 17:30
Andrzej Duda: Jestem dumny, że uczestniczę we wdrażaniu programów prorodzinnych Prezydent Andrzej Duda w trakcie spotkania z mieszkańcami Choszczna (fot. Krzysztof Sitkowski)

Prezydent Andrzej Duda w trakcie spotkania z mieszkańcami Choszczna (Zachodniopomorskie) powiedział, że jest dumny, iż uczestniczy we wdrażaniu programów prorodzinnych. "Chciałbym, żeby do programu Rodzina 500 plus dołączył dobrze przygotowany program Mieszkanie plus" - mówił.

Przed przemówieniem prezydenta wystąpił lokalny zespół muzyczny dzieci i młodzieży.

"Dziękuję za tą piękną pieśń na początku, dziękuję za tę postawę. To jest proszę państwa tak - rzeczywiście płynie Wisła płynie po polskiej krainie, a dopóki płynie Polska nie zaginie, ale przede wszystkim Jeszcze Polska nie zginęła, kiedy my żyjemy. Polska jest dzięki państwa pracy" - mówił prezydent.

"Polska jest i Polska się rozwija dzięki waszemu trudowi, dzięki państwa postawie. Cieszę się, że do tego wysiłku, który czynicie swoją codzienną pracą teraz dołącza się też postawa rządzących - programy, które są skierowane po to, żeby wzmocnić Polską rodzinę" - dodał Andrzej Duda.

Wśród tych programów prezydent wymienił m.in. program Rodzina 500 Plus. "Jestem dumny, że mogę w tym uczestniczyć - uważam to za wielkie dzieło. Chciałbym, żeby do tego dołączył jeszcze dobrze przygotowany program Mieszkanie plus. Chciałbym, żeby do tego dołączyły dobrze przygotowane programy, gdzie były PGR-y i one upadły" - zaznaczył prezydent.

Andrzej Duda podkreślił, że taki program dotyczący byłych PGR-ów jest przygotowywany w ministerstwie rolnictwa i rozwoju wsi i zostanie wdrożony po to, "by Polska rozwijała się w sposób zrównoważony, by przyłożyć więcej starania do tych miejsc w Polsce, które ucierpiały na transformacji ustrojowej".

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA