REKLAMA

Andrzej Duda o śmierci wokalistki The Cranberries: Płaczemy i dziękujemy

  • Autor: PAP/AT
  • 16 stycznia 2018 08:32
Andrzej Duda o śmierci wokalistki The Cranberries: Płaczemy i dziękujemy Prezydent smokemtował śmierć wokalistki The Cranberries - Dolores O’Riordan (Andrzej Duda, fot.prezydent.pl/Krzysztof Sitkowski)

Dolores O’Riordan odeszła, ale zostawiła nam wiele pięknej muzyki - napisał prezydent Andrzej Duda na Twitterze.

Dolores O’Riordan odeszła. Osierociła The Cranberries ale zostawiła nam wiele pięknej muzyki. Dolores płaczemy i dziękujemy! RiP - napisał prezydent Andrzej Duda na Twitterze.

Dolores O'Riordan, wokalistka irlandzkiego zespołu rockowego The Cranberries zmarła nagle w wieku 46 lat w trakcie nagrywania nowego albumu w Londynie - podała agentka artystki. Przyczyna śmierci artystki nie została na razie ujawniona.

Członkowie rodziny O'Riordan są "zdruzgotani wiadomością" i proszą o uszanowanie ich prywatności - napisała w oświadczeniu agentka artystki Lindsey Holmes. Artystka miała trójkę dzieci.

O'Riordan przebywała w Londynie wraz z zespołem w związku z sesją nagraniową nowego albumu - poinformowano.

Zespół The Cranberries, założony w Limerick w 1989 roku, zdobył międzynarodową sławę w latach 90. XX wieku dzięki takim hitom jak "Linger" i "Zombie". Zespół wydał siedem albumów, z czego ostatni w kwietniu 2017 roku. Według oficjalnej strony internetowej The Cranberries, zespół sprzedał 40 mln płyt.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • elektorka 2018-01-16 12:17:30
    Panie Prezydencie lubię Pana ale proszę niech Pan nie wydyma warg bo jest z tym Panu nie do twarzy. Mamy wrażenie, że Pan nami pogardza i na dodatek ta mina przypomina miny zadufanego Duce.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA