REKLAMA

Andrzej Duda pokonałby Bronisława Komorowskiego. Mija rok od wyborów prezydenckich

  • Autor: GP
  • 23 maja 2016 13:39
Andrzej Duda pokonałby Bronisława Komorowskiego. Mija rok od wyborów prezydenckich Kancelaria Prezydenta publikuje infografikę prezentującą wyniki wyborów prezydenckich, gdyby odbyły się teraz. (fot.: twitter.com/prezydentpl)

• Polacy wybrali Andrzeja Dudę na prezydenta RP w maju 2015 roku. Dokładnie w dniach I i II tury, które odbyły się 10 i 24 maja.
• Mija rok od tej daty, a Kancelaria Prezydenta przytacza sondaż, zgodnie z którym w 2016 roku wynik wyborów powtórzyłby się.

Kancelaria Prezydenta na oficjalnym profilu społecznościowym, na Twitterze zamieściła wpis, w którym zilustrowano sondaż przeprowadzony na zlecenie tygodnika "w Sieci". Zgodnie z wynikami badania, gdyby wybory prezydenckie odbyły się w maju 2016 r., a Polacy wybierali między Andrzejem Dudą, a Bronisławem Komorowskim, wygrałby Andrzej Duda.

Przewaga urzędującego prezydenta nad jego poprzednikiem jest wysoka, wynosi 20 punktów procentowych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • Monika 2016-05-25 12:31:52
    Jak można taki SONDAŻ ROBIĆ!??? .... Porównywać pana PREZYDENTA DUDĘ z IDIOTĄ KOMORUSKIM!!! ŁĄCZĘ SIĘ w BULU i NADZIEJI !!! Taki WSTYD!REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA