REKLAMA

Andrzej Duda: Program 500+ przynosi efekty

  • Autor: PAP/jm
  • 11 lutego 2017 22:29
Andrzej Duda: Program 500+ przynosi efekty Zdaniem Andrzeja Dudy, program 500+ przynosi pożądane efekty. (fot.prezydent.pl/Andrzej Hrechorowicz)

• Prezydent Andrzej Duda powiedział w sobotę (11 lutego), że program 500 Plus przynosi efekt, na którym szczególnie mu zależało: podniesienie jakości życia.
• Zaznaczył, że jest to niezwykle ważne zawłaszcza we wschodniej części Polski.

- Program 500+ jest widoczny. Może trudno jest go na co dzień zauważyć, ale on naprawdę spowodował, że życie wielu ludzi wygląda dzisiaj lepiej - powiedział prezydent Andrzej Duda w Katolickim Radiu Podlasie.

Zaznaczył, że jest to niezwykle istotne zwłaszcza we wschodniej części Polski, gdzie - jak mówił Duda - zarobki nie są bardzo wysokie, gdzie też wiadomo, że o pracę nie jest bardzo łatwo gdzie było wiele rodzin, którym żyło się bardzo trudno. Podkreślił, że koszty utrzymania były znacznie wyższe, niż gdzie indziej ze względu na większą liczbę dzieci w rodzinach "tradycyjnych, pewnie ktoś powie konserwatywnych, ale ja wolę powiedzieć hołdujących i wyznających tradycyjne wartości, wierzących".

Duda podkreślił, że program 500 Plus przynosi efekt, na którym mu ogromnie zależało: na podniesieniu jakości życia.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA