REKLAMA

Andrzej Duda przekazał na finał WOŚP swoje narty

  • Autor: GP
  • 07 stycznia 2016 08:37

Na zbliżający się XXIV finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy prezydent Andrzej Duda przekazał parę nart. Jest to sprzęt, którym w czasie zeszłorocznej kampanii wyborczej jeździł po polskich górach.

Tegoroczny finał WOŚP odbywa się 10 stycznia. W czasie akcji zbierane są datki na sprzęt medyczny do opieki nad wcześniakami i dziećmi. Fundusze pozwalają doposażyć medyczne oddziały opieki polskich szpitali. W tym roku fundacja Jurka Owsiaka wesprze finansowo opiekę nad osobami starszymi.

Prezydent Andrzej Duda przekazał na akcję narty, którymi jeździł w okresie kampanii wyborczej w zeszłą zimę. Zestaw sportowy można licytować wchodząc na stronę aukcji. W czwartek (7 stycznia), na cztery dni przed finałem cena przekroczyła siedem tysięcy złotych.

Podpis prezydenta na nartach, źródło: aukcje.wosp.org.pl

- Prezydent RP Andrzej Duda postanowił przekazać na aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wyjątkowy przedmiot. Są to narty, na których jako kandydat na urząd Prezydenta RP zjeżdżał m.in. w Rabce Zdroju przed III Memoriałem Marii Kaczyńskiej. Andrzej Duda złożył na nartach swój autograf – napisano na stronie licytacji sprzętu.

Wśród innych przedmiotów, które można wylicytować w czasie tegorocznego finału są: koncert i zdjęcie na scenie z zespołem Perfect, dwa bilety na mecz Reprezentacji Polski, ekskluzywna porcelana od Joanny Krupy i wiele innych przedmiotów oraz spotkań. Najwyższą cenę w czwartek (7 stycznia) rano osiągnął trening z reprezentacją Polski w piłce nożnej. Cena treningu przekroczyła 30 tysięcy zł.

Więcej na stronie aukcje.wosp.org.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA