REKLAMA

Andżelika Możdżanowska opuściła klub PSL

  • Autor: PAP/JS
  • 19 lipca 2017 21:30
Andżelika Możdżanowska opuściła klub PSL Poseł Andżelika Możdżanowska w Sejmie (fot. facebook.com/pg/andzelika.mozdzanowska.5)

Posłanka Andżelika Możdżanowska opuściła klub; dziękujemy jej za dotychczasową współpracę i życzymy powodzenia - powiedział rzecznik PSL Jakub Stefaniak. Poinformował, że klub prawdopodobnie jeszcze w środę (19 lipca) zdecyduje, kto zastąpi Możdżanowską w komisji śledczej ds. Amber Gold.

Również szef PSL Władysław Kosniak-Kamysz napisał w środę wieczorem na twitterze: "Andżelika @AMozdzanowska, dziękuję za wszystko, co wspólnie zrobiliśmy w @nowePSL. Życzę Ci jak najlepiej na nowej drodze. Powodzenia".

Angelika Możdżanowska - dotychczasowa wiceprzewodnicząca klubu PSL - w wyborach parlamentarnych w 2011 roku startowała do Senatu w okręgu wyborczym nr 95 w Kaliszu jako kandydatka PSL i zdobyła mandat. W styczniu 2015 r. została sekretarzem stanu w KPRM, odpowiadała za kontakty rządu z parlamentem oraz nadzór nad pracami legislacyjnymi.

W wyborach 2015 r. zdobyła mandat poselski. W lipcu 2016 r. weszła w skład sejmowej komisji śledczej ds Amber Gold.

O odejściu Możdżanowskiej z klubu PSL jako pierwszy poinformował w środę portal wPolityce.pl. Posłanka w rozmowie z portalem potwierdziła, że złożyła rezygnację z członkostwa w klubie, nie chciała jednak komentować swojej decyzji.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • dyżurny strażak@? 2017-07-20 03:28:01
    ciekawe@ - poznamy po owocach...REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA