REKLAMA

Anna Maria Anders nową pełnomocnik rządu ds. dialogu międzynarodowego

  • Autor: Parlamentarny.pl (JS)
  • 15 stycznia 2016 15:47
Anna Maria Anders nową pełnomocnik rządu ds. dialogu międzynarodowego Anders pytana o priorytety powiedziała, że najważniejsze jest dla niej w tym momencie Monte Cassino i pamięć o ojcu i jego żołnierzach (fot. KPRM/Twitter)

Premier Beata Szydło powołała Annę Marię Anders na pełnomocnika Prezesa Rady Ministrów ds. dialogu społecznego.

"Mam zaszczyt poinformować, że w dniu dzisiejszym powołałam panią Annę Marie Anders na stanowisko przewodniczącej Rady Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa i jednocześnie pełnomocnika Prezesa Rady Ministrów ds. dialogu międzynarodowego w randze sekretarza stanu" – mówiła na konferencji prasowej premier Beata Szydło.

fot. twitter.com

"Anna Maria Anders będzie doskonałym ambasadorem sprawy polskiej, naszej historii i pamięci, na arenie międzynarodowej" - mówiła premier.

fot. twitter.com

 

Córka gen. Andersa dopytywana  o priorytety swojej działalności, podkreśliła, że najważniejsze jest dla niej w tym momencie Monte Cassino i pamięć o ojcu i jego żołnierzach, ale także cmentarze i pomniki wszędzie na świecie, m.in. w Rosji.

fot. twitter.com

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA