REKLAMA

Anna Streżyńska do dymisji? Minister: Nie było rozmów z premier na ten temat

  • Autor: PAP/AT
  • 25 października 2017 09:33
Anna Streżyńska do dymisji? Minister: Nie było rozmów z premier na ten temat Rekonstrukcja rządu: Będzie zmiana na stanowisku ministra cyfryzacji? (Anna Streżyńska, fot.mc.gov.pl)

Myślę, że nie ma sensu w tej chwili się tym przejmować i zastanawiać nad tym, na ile to prawda, dopóki nie odbywają się wiarygodne rozmowy z osobami, które podejmują w tej sprawie decyzje, przede wszystkim z panią premier - powiedziała minister cyfryzacji Anna Streżyńska pytana o doniesienia na temat jej dymisji.

Streżyńska pytana w radiowej Jedynce o dobre, sondażowe oceny jej pracy, jako ministra, o których pisze środowy Dziennik-Gazeta Prawna powiedziała, że taka akceptacja ułatwia jej pracę w rządzie.

"To ułatwia pracę w rządzie, bo cyfryzacja ma łączyć wszystkich ludzi i resorty, jest powszechna, dotyczy wszystkich dziedzin życia, dlatego powszechne poparcie i uznanie bardzo wzmacnia, i jednocześnie przekłada się na konkretne efekty" - oceniła szefowa resortu.

Pytana o doniesienia różnych mediów na temat jej dymisji, w ramach zapowiedzianej przez premier Beatę Szydło rekonstrukcji rządu powiedziała, że nic na ten temat nie wie. "Oczywiście, media są do spekulowania" - zaznaczyła.

"Myślę, że nie ma sensu w tej chwili się tym przejmować i zastanawiać nad tym, na ile to prawda, dopóki nie odbywają się wiarygodne rozmowy z osobami, które podejmują w tej sprawie decyzje, przede wszystkim z panią premier. Do tej pory nie było żadnych rozmów z premier Beatą Szydło na temat mojej dymisji" - powiedziała.

Czytaj też: Rząd w nowej obsadzie. Karuzela nazwisk ruszyła

"Mam dużo pracy i na tym się skupiam" - dodała.

Dopytywana czy na razie takich rozmów nie było, odpowiedziała, że oczywiście nie było. "Nie, nie było oczywiście" - powiedziała.

We wtorek premier Beata Szydło zapowiedziała rekonstrukcję rządu. Zmiany mają zostać ogłoszone w najbliższych kilkunastu dniach - poinformowała. Nie podała kto ma odejść z rządu, ani kim będą nowi ministrowie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA