REKLAMA

Antoni Macierewicz: Jesteśmy wstrząśnięci, ale nie przerażeni

  • Autor: Parlamentarny.pl (JS)
  • 23 marca 2016 19:16
Antoni Macierewicz: Jesteśmy wstrząśnięci, ale nie przerażeni Nigdy nie poddamy się przemocy - mówił Antoni Macierewicz przed ambasadą Królestwa Belgii (fot. mon.gov.pl)

Minister Antoni Macierewicz skomentował wydarzenia, do których doszło we wtorek (22 marca) w Brukseli. Szef MON złożył kwiaty przed Ambasadą Królestwa Belgii oraz wpisał się do księgi kondolencyjnej.

W związku z zamachami terrorystycznymi, do których doszło we wtorek (22 marca) w Brukseli, minister obrony narodowej Antoni Macierewicz, w obecności ambasador Belgii w Polsce Colette Taquet, złożył kwiaty przed Ambasadą Królestwa Belgii oraz wpisał się do księgi kondolencyjnej.
Szef polskiego resortu obrony wysłał także list kondolencyjny do ministra obrony Belgii.

- Jesteśmy wstrząśnięci, ale nie przerażeni. Cała Europa się jednoczy. Polacy są solidarni z Belgami. Nigdy nie poddamy się przemocy -  mówił szef MON przed ambasadą Królestwa Belgii.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA