REKLAMA

Antoni Macierewicz na ŚDM. Minister powita papieża Franciszka

  • Autor: Parlamentarny.pl (JS)
  • 27 lipca 2016 11:45
Antoni Macierewicz na ŚDM. Minister powita papieża Franciszka Dzisiaj (27 lipca) Antoni Macierewicz weźmie udział w ceremonii powitalnej na cześć Ojca Świętego, na lotnisku im. Św. Jana Pawła II Kraków-Balice (fot. MON)

W dniach 27-31 lipca minister obrony narodowej Antoni Macierewicz będzie uczestniczył w uroczystościach związanych z wizytą Ojca Świętego w Polsce oraz Światowymi Dniami Młodzieży.

Dzisiaj (27 lipca) Antoni Macierewicz weźmie udział w ceremonii powitalnej na cześć Ojca Świętego, na lotnisku im. Św. Jana Pawła II Kraków-Balice. Powitanie będzie miało miejsce o godz. 16:00.

Następnie minister obrony będzie uczestniczył w spotkaniu papieża Franciszka z przedstawicielami władz państwowych, ze społeczeństwem i korpusem dyplomatycznym, na honorowym dziedzińcu na Wawelu.

Zobacz też: Prezydent, premier, parlamentarzyści wezmą udział w ŚDM

W czwartek (28 lipca) z kolei Macierewicz weźmie udział we mszy świętej z okazji 1050. rocznicy Chrztu Polski, która odbędzie się na Jasnej Górze, natomiast w niedzielę (31 lipca) we mszy świętej na zakończenie Światowych Dni Młodzieży w Kampusie Miłosierdzia w Brzegach.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA