REKLAMA

Bartłomiej Misiewicz - kolejny młody doradca Macierewicza. Kim jest?

  • Autor: AT
  • 23 grudnia 2015 14:10
Bartłomiej Misiewicz - kolejny młody doradca Macierewicza. Kim jest? Misiewicz jest o pięć lat starszy od pierwszego doradcy Antoniego Macierewicza - Edmunda Jannigera. (fot.twitter.com)

Antoni Macierewicz, szef MON ma nowego doradcę - został nim 25-letni Bartłomiej Misiewicz.

Misiewicz jest tylko o pięć lat starszy od pierwszego doradcy Antoniego Macierewicza - Edmunda Jannigera, o którym było głośno kilka tygodni temu. Janniger zaledwie po kilku tygodniach zakończył swoją błyskotliwą karierę w MON.

Nowy doradca Macierewicza - Misiewicz - pracował m.in. w aptece w Łomiankach. Na swojej stronie internetowej pisze o sobie, że pochodzi z patriotycznej, katolickiej rodziny, która na trwałe zaszczepiła w nim dewizę: „Bóg, Honor, Ojczyzna”. U boku szefa MON zaczął pracować na przełomie lat 2006/2007.

W 2010 r. po katastrofie smoleńskiej postanowił bardziej zaangażować się w życie publiczne w Polsce. Wstąpił do Prawa i Sprawiedliwości, dwa lata później z nominacji Jarosława Kaczyńskiego, prezesa PiS, został członkiem Rady Politycznej partii. W 2011 r. pracował przy zespole pracy państwowej Prawa i Sprawiedliwości, który miał na celu opracowanie programu partii.

W 2012 r. powierzono mu funkcję sekretarza zarządu okręgowego PiS w okręgu piotrkowskim. Dzięki temu poznał każdy zakątek siedmiu powiatów okręgu nr 10: skierniewickiego, rawskiego, opoczyńskiego, tomaszowskiego, piotrkowskiego, bełchatowskiego i radomszczańskiego.

Od 2012 r. ma zaszczyt być pełnomocnikiem powiatowym PiS w powiecie piotrkowskim, natomiast od 2013 do 2014 r. dodatkowo pełnił funkcję pełnomocnika powiatowego PiS w powiecie radomszczańskim. Od 2012 r. do października 2014 r. był koordynatorem ds. struktur wykonawczych PiS.

Na kongresie PiS w Katowicach w 2014 r. został wybrany do władz krajowych partii – Krajowej Komisji Rewizyjnej PiS.

Był szefem Biura Zespołu Parlamentarnego ds. zbadania przyczyn katastrofy smoleńskiej oraz szefem biura zespołu parlamentarnego ds. skutków likwidacji wojskowych służb informacyjnych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA