REKLAMA

Bartłomiej Misiewicz na nowym stanowisku w PGZ. Ile zarabia?

  • www.pulshr.pl
  • Autor: PulsHR.pl (GP)/AT
  • 12 kwietnia 2017 11:03
Bartłomiej Misiewicz na nowym stanowisku w PGZ. Ile zarabia? Bartłomiej Misiewicz (fot. P. Tracz/Kancelaria Premiera RP/wikimedia.org)

Bartłomiej Misiewicz objął niedawno nowe stanowisko w Polskiej Grupie Zbrojeniowej. Wedle najnowszych doniesień (12 kwietnia) były pracownik MON teraz w PGZ zarabia 50 tysięcy złotych i ma do dyspozycji samochód. Co na to sam zainteresowany?

• Na to, by przesunąć Bartłomieja Misiewicza z MON do Polskiej Grupy Zbrojeniowej (PGZ) miało się zgodzić kierownictwo obozu rządzącego.

• Sam zainteresowany nie chce wchodzić w dywagacje o swoim wynagrodzeniu. Ucina sprawę stwierdzeniem, że to co się mówi to kłamstwa.

Wedle danych "Rzeczpospolitej" i dziennika "Fakt", młody asystent ministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza ma nową posadę przy spółce zbrojeniowej jaką jest Polska Grupa Zbrojeniowa (PGZ). Misiewicz jest, wedle ustaleń mediów, pełnomocnikiem zarządu ds. komunikacji.

Wynagrodzenie Bartłomieja Misiewicza na tym stanowisku ma oscylować w granicach 50 tysięcy złotych miesięcznie. To nie koniec przywilejów związanych z piastowaną przez młodego człowieka posadą. Ma on mieć dostęp do służbowego samochodu i może liczyć na premię.

Sam zainteresowany wydaje się sfrustrowany sytuacją

Na Twitterze Bartłomiej Misiewicz odnosił się do ustaleń przytoczonych tytułów prasowych. Jego wpis jasno sugeruje, że pojawiające się dane o jego wynagrodzeniu na nowej posadzie są kłamstwem. Jednocześnie bliski współpracownik Macierewicza chce uniknąć wdawania się w polemikę z prasą.

źródło: twitter.com/MisiewiczB

Cały artykuł czytaj tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)
REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA