REKLAMA

Beata Marczak nowym zastępcą Prokuratora Generalnego

  • Autor: AT
  • 27 marca 2017 13:00
Beata Marczak nowym zastępcą Prokuratora Generalnego Jest nowy zastępca Prokuratora Generalnego (fot.pk.gov.pl)

Prokurator Beata Marczak została zastępcą Prokuratora Generalnego do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji.

Beata Marczak jest prokuratorem Prokuratury Krajowej. Jest ona absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Pracę w wymiarze sprawiedliwości rozpoczęła w 1993 roku od aplikacji prokuratorskiej, którą zakończyła egzaminem prokuratorskim. Po odbyciu asesury prokuratorskiej w latach 1995 - 1997, została powołana na stanowisko prokuratora Prokuratury Rejonowej Łódź - Bałuty w Łodzi. Od 1999 roku do 2003 roku pracowała w Prokuraturze Okręgowej w Łodzi, a następnie - do 2007 roku, w Prokuraturze Apelacyjnej w Łodzi.

W latach 2007 - 2009 była delegowana do Biura do Spraw Przestępczości Zorganizowanej Prokuratury Krajowej w Ministerstwie Sprawiedliwości, w tym do Wydziału VI Zamiejscowego w Łodzi. W dniu 15 marca 2016 roku została powołana na prokuratora Prokuratury Regionalnej w Łodzi i została Naczelnikiem Łódzkiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA