REKLAMA

Beata Mazurek: nie będzie premii i podwyżek dla kierownictwa Sejmu i Senatu

  • Autor: PAP/MIW
  • 16 grudnia 2016 13:50
Beata Mazurek: nie będzie premii i podwyżek dla kierownictwa Sejmu i Senatu Premię już kilka dni temu zwrócił wicemarszałek Stanisław Tyszka. (fot. mat. Sejmu)

• Nie będzie podwyżek, ani premii dla kierownictwa Sejmu i Senatu do czasu "kiedy Polacy nie odczują pozytywnej zmiany w swoich budżetach" - poinformowała rzeczniczka PiS Beata Mazurek.
• Tu ustalenie ze spotkania członków prezydiów parlamentu rekomendowanych przez PiS z Jarosławem Kaczyńskim.

"Wczoraj na prośbę prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego zebrali się członkowie prezydiów parlamentu rekomendowani przez PiS. Uzgodniono: przyznane premie przekażą na cele charytatywne oraz, że do czasu kiedy Polacy nie odczują pozytywnej zmiany w swoich budżetach nie będzie podwyżek, ani premii dla kierownictwa Sejmu i Senatu" - napisała na twitterze Mazurek.

Marszałek Sejmu Marek Kuchciński nagrodził w grudniu wicemarszałków Izby premią w wysokości ponad 13 tysięcy zł.

W środę o tym, że zwrócił premię poinformował wicemarszałek, poseł Kukiz'15 Stanisław Tyszka.

Wicemarszałek Joachim Brudziński (PiS) mówił w środę, że "kilkoro, jeśli nie kilkanaście dzieciaków będzie bardzo zadowolonych z faktu, że marszałek Kuchciński był tak szczodrobliwy". Nie chciał jednak powiedzieć dokładnie na jaki cel charytatywny przeznaczył pieniądze. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA