REKLAMA

Beata Mazurek: Poseł Łukasz Rzepecki zawieszony w prawach członka PiS

  • Autor: PAP/JS
  • 01 października 2017 17:36
Beata Mazurek: Poseł Łukasz Rzepecki zawieszony w prawach członka PiS (fot. facebook.com / Łukasz Rzepecki)

Poseł Łukasz Rzepecki został zawieszony w prawach członka PiS - poinformowała  rzeczniczka Prawa i Sprawiedliwości Beata Mazurek. Jak dodała to pierwszy krok do wydalenia go z partii.

"Poseł Rzepecki został zawieszony w prawach członka PiS co jest pierwszym krokiem do wydalenia go z partii" - napisała Mazurek na Twittrze.

W piątek (29 września) prezydium klubu PiS zarekomendowało wydalenie posła Rzepeckiego z klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • PiS Hańba Wstyd! 2017-10-02 04:25:30
    Mariusza Błaszczaka powinni zawiesić za pogłębianie patologii w nadanym jemu resorcie spraw Wewnętrznych, wracając do tematu KMP Chełm w woj Lubelskim powinien dawno zredukować do minimum, Ukrainki za handel nielegalnymi wyrobami tytoniowymi dymali niemal na stojąco,obecnie durnowate dziewuchy wykorzystują z obrębu powiatu obiecując im władztwo nad całą polityką Rządu. Beaty Szydło nie udało się zrobić w jajo premierem pozostanie, ktoś plany pokrzyżował i wszystko się wydało. Zero tolerancji dla przestępców, wobec prawa wszyscy jesteśmy równi. Wolność Równość Sprawiedliwość 8.10.2017 Warszawa .REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA