REKLAMA

Beata Mazurek rzecznikiem klubu i partii PiS

  • Autor: PAP/JS
  • 07 grudnia 2016 15:41
Beata Mazurek rzecznikiem klubu i partii PiS Dotychczasowa rzeczniczka klubu PiS Beata Mazurek objęła także funkcję rzecznika prasowego tej partii (fot. facebook)

• Dotychczasowa rzeczniczka klubu PiS Beata Mazurek objęła także funkcję rzecznika prasowego tej partii - zdecydowały władze PiS.
• Dotychczasowym rzecznikiem PiS była szefowa gabinetu politycznego premiera Elżbieta Witek.

Decyzję o powołaniu Mazurek na funkcję rzecznika PiS podjął Komitet Polityczny PiS.

"Elżbieta Witek była świetnym, dobrze ocenianym rzecznikiem, ale miała coraz mniej czasu, aby łączyć pracę w Kancelarii Premiera z informowaniem o pracach partii" - tak decyzję tłumaczy osoba z władz PiS.

Witek została rzecznikiem PiS na początku lipca 2015 r. w czasie trwania parlamentarnej kampanii wyborczej. Jej poprzednikiem na tej funkcji był Marcin Mastalerek.

W listopadzie 2015 r. Witek została szefową gabinetu politycznego premier Beaty Szydło i rzecznikiem rządu. Na początku stycznia 2016 r. na funkcji rzecznika rządu zastąpił ją Rafał Bochenek.

Mazurek sprawuje funkcję rzecznika klubu parlamentarnego PiS od połowy grudnia 2015 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA