REKLAMA

Beata Szydło eksperymentem? Karczewski: Relacje między Szydło a Kaczyńskim są bardzo dobre

  • Autor: Parlamentarny.pl (JS)
  • 19 kwietnia 2016 09:26
Beata Szydło eksperymentem? Karczewski: Relacje między Szydło a Kaczyńskim są bardzo dobre Stanisław Karczewski, marszałek senatu zapewnia, że relacje między Beatą Szydło a Jarosławem Kaczyńskim są bardzo dobre. (fot. facebook/Stanisław Karczewski)

- To nie jest tak, że jesteśmy zadowoleni ze wszystkiego. Musimy dokonywać cały czas samooceny. Nie możemy popadać w samozachwyt. Cały czas musimy myśleć o kolejnych zmianach, dobrych rozwiązaniach dla Polski i Polaków - uważa Stanisław Karczewski, marszałek senatu.

Jarosław Kaczyński w wywiadzie dla tygodnika "wSieci" nazwał powołanie Beaty Szydło na premiera "eksperymentem". Jak powiedział, pod koniec roku będzie czas na podsumowanie. Pytany o to, czy to oznacza, że premier Beata Szydło powinna obawiać się o swoje stanowisko, marszałek Senatu Stanisław Karczewski w rozmowie "Jeden na jeden" w TVN24 powiedział: - To nic nie znaczy, to znaczy, że nie możemy popadać w samozachwyt, musimy myśleć, czy działamy sprawnie, czy jesteśmy skuteczni.

Marszałek zapewnił, że relacje między Beatą Szydło a Jarosławem Kaczyńskim są bardzo dobre. Natomiast słowa prezesa, które padły w wywiadzie, są informacją dla wszystkich członków partii.

- Wywiad traktuję jako mobilizację do pracy. My nie wychodzimy i nie mówimy jest dobrze, jest zielona wyspa. Nie wpadamy w to, w co wpadła Platforma Obywatelska, czyli spiralę chwalenia się i PR-owskich działań. Tu chodzi o konkrety, o konkretne zmiany dla Polski - mówił.

Jak dodał, w partii często toczą się rozmowy na temat tego, co zostało już zrobione i nad czym będzie pracował rząd. - To nie jest tak, że jesteśmy zadowoleni ze wszystkiego. Musimy dokonywać cały czas samooceny. Nie możemy popadać w samozachwyt. Cały czas musimy myśleć o kolejnych zmianach, dobrych rozwiązaniach dla Polski i Polaków - zapewniał.

 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA