REKLAMA

Beata Szydło: Jesteśmy przygotowani do przeprowadzenia reformy medialnej

  • Autor: PAP/JS
  • 21 września 2017 22:56
Beata Szydło: Jesteśmy przygotowani do przeprowadzenia reformy medialnej Beata Szydło podkreśliła, że obecnie największym problemem w Polsce jest to, że "daliśmy się podzielić". (Beata Szydło, fot.twitter.com/PremierRP)

Jesteśmy przygotowani do przeprowadzenia reformy medialnej - podkreśliła w Radiu Maryja premier Beata Szydło.

"Jesteśmy przygotowani do przeprowadzenia reformy medialnej. Do tego, żeby (wprowadzić) zmiany takie, które są w Europie, żeby nie było monopolu, żeby ta dekoncentracja została wprowadzona w życie" - powiedziała szefowa rządu.

Jednocześnie podkreśliła, że obecnie największym problemem w Polsce jest to, że "daliśmy się podzielić".

Czytaj też: Piotr Gliński: Monopol w mediach to rzecz niebezpieczna dla demokracji

"My, jako obóz rządzący, jako cała Zjednoczona Prawica potrzebujemy jedności. Ale też potrzebujemy jedności jako naród, jako Polska. Dzisiaj naszym największym problemem jest to, że daliśmy się podzielić. To, że jest spór w demokracji jest rzeczą naturalną. Trzeba mieć różne poglądy i każdy ma prawo do wyrażania własnych opinii. Ale ci, którzy chcą Polskę złamać, stosują takie metody, by to już nie był spór, tylko żeby to była taka wściekłość i ogromny podział. Jako naród nie powinniśmy dać się sprowokować i podzielić" - powiedziała premier Szydło.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA