REKLAMA

Beata Szydło: Marzeniem mojego rządu jest Polska młoda, innowacyjna i nowoczesna

  • Autor: PAP/JS
  • 31 maja 2017 20:21
Beata Szydło: Marzeniem mojego rządu jest Polska młoda, innowacyjna i nowoczesna Beata Szydło (fot.premier.gov.pl)

Wzrost innowacyjności naszej gospodarki musi stać się jednym z decydujących czynników tworzenia wzrostu dochodu narodowego oraz podniesienia jakości życia w Polsce. To jest nasz główny cel - mówiła premier Beata Szydło.

"W dzisiejszych czasach nie ma rozwoju bez zwiększenia innowacyjności gospodarki, a co za tym idzie inwestowania w potencjał, jaki drzemie w naszych młodych przedsiębiorcach" - przekonywała premier.

Mówiła, że jej gabinet, tak jak te z innych krajów, stawia na wzmocnienie innowacyjności, nowoczesne technologie i gospodarkę cyfrową.

"Wzrost innowacyjności naszej gospodarki musi stać się jednym z decydujących czynników w tworzeniu wzrostu dochodu narodowego oraz podniesienia jakości życia w Polsce. To jest nasz główny cel" - powiedziała szefowa rządu. 

Premier wyraziła przekonanie, że poprawa warunków życia zostanie wkrótce dostrzeżona przez Polaków.

"Wszystkie działania, jakie w obszarze przedsiębiorczości podejmujemy, mają z jednej strony budować dobre warunki do prowadzenia innowacyjnej działalności gospodarczej, a z drugiej służyć poprawie jakości życia całego polskiego społeczeństwa" - powiedziała Szydło.

Jak mówiła, "nie jest tajemnicą, że największe światowe gospodarki wzmacniają dzisiaj swoją konkurencyjność, stawiając na innowacje technologiczne i gospodarkę cyfrową". "Polski rząd odpowiedzialnie myśląc o polskiej gospodarce, podąża podobną drogą" - wskazała.

Jak przekonywała szefowa rządu, "Polska staje się dzisiaj jednym z najważniejszych punktów na innowacyjnej mapie świata".

Dodała, że dla polskiej gospodarki wielkie znaczenie ma kreatywność młodych, dobrze wykształconych Polaków. 

"Marzeniem mojego rządu jest Polska młoda, innowacyjna i nowoczesna, która każdemu daje bezpieczną możliwość realizacji swoich ambicji i marzeń" - deklarowała premier Beata Szydło.

"Taka Polska jest naszym marzeniem - jest marzeniem mojego rządu - Polska nowoczesna, Polska innowacyjna i przede wszystkim Polska młoda, która daje bezpieczną możliwość realizacji swoich ambicji, marzeń każdemu, kto chce to robić tutaj, u nas" - dodawała.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • PISoganda sukcesu 2017-06-01 09:03:00
    Wykształcenie i inteligentni młodzi ludzie wyjeżdżają masowo z Polski. Realizują swoje marzenia i ambicje w krajach które dają im taką możliwość. Wbrew propagandzie sukcesu rozsiewanej w prawdziwie PRL-owskim stylu przez rządzących, znaczenie naszego kraju wśród zaawansowanych technologicznie gospodarek jest zerowe.
  • antoni antczak 2017-05-31 21:12:29
    Pani premier brak czasu i energii na to żeby użarać się z agentami typu tusk schetyna soros. My jesteśmy też za. A jak pan prokurator zamknie pierwszego polityka to oddam ślubną obrączkę na pierwszą kulkę.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA