REKLAMA

Beata Szydło: Rekonstrukcję się robi, a nie opowiada o niej

  • Autor: PAP/JS
  • 04 kwietnia 2017 16:48
Beata Szydło: Rekonstrukcję się robi, a nie opowiada o niej Posiedzenie rządu. Premier Beata Szydło i Elżbieta Rafalska, minister rodziny, pracy i polityki społecznej. (fot. Kancelaria Premiera/twitter)

Rekonstrukcję się robi a nie opowiada o niej - powiedziała premier Beata Szydło.

Szefowa rządu na konferencji prasowej została zapytana o rekonstrukcję rządu i czy zdymisjonowany może zostać szef MSZ Witold Waszczykowski. "Podzielam te opinie, że rekonstrukcję się robi, a nie opowiada o niej" - podkreśliła Szydło. "Kiedy będę przeprowadzać rekonstrukcję, będę o tym informować" - zadeklarowała.

"Każdy minister musi mieć cały czas świadomość, że oczywiście jest oceniany, jego praca jest oceniana i my wszyscy w rządzie taką świadomość mamy, również premier" - dodała Szydło.

Premier była też pytana o komentarz do "zdziwienia opozycji", że w piątek odbędzie się głosowanie i dyskusja nad wnioskiem o wotum nieufności dla rządu. "Byłam przekonana, że opozycja przygotowała sama ten wniosek, podpisała go i przynajmniej przeczytała, co tam jest w nim zawarte i napisane. Nie wiem, dlaczego dziwi się, że wniosek jest procedowany, sami złożyli ten wniosek" - powiedziała Szydło. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA