REKLAMA

Beata Szydło: Tylko, kiedy gramy w drużynie, jesteśmy w stanie osiągnąć wielkie rzeczy

 • Autor: PAP/JS
 • 05 września 2017 22:53
Beata Szydło: Tylko, kiedy gramy w drużynie, jesteśmy w stanie osiągnąć wielkie rzeczy Beata Szydło nagrodę Człowiek Roku odebrała z rąk marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego (fot. Kancelaria Premiera/twitter)

Tylko, kiedy gramy w drużynie, jesteśmy w stanie osiągnąć wielkie rzeczy - podkreśliła premier Beata Szydło po odebraniu nagrody Człowiek Roku 2016 Forum Ekonomicznego w Krynicy. Dziękując za wyróżnienie podziękowała też szefowi PiS Jarosławowi Kaczyńskiemu.

Beata Szydło nagrodę Człowiek Roku odebrała z rąk marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego.

Podczas  wieczornej gali Forum Ekonomicznego w Krynicy Szydło podkreśliła, że "chce przede wszystkim podziękować panu premierowi Jarosławowi Kaczyńskiemu". "To jego wizja, jego determinacja i stworzenie drużyny, która ruszyła w Polskę zaowocowało potem zwycięstwami, które odnieśliśmy" - powiedziała. "Wygraliśmy, bo byliśmy drużyną" - dodała.

W ocenie Szydło dzięki Jarosławowi Kaczyńskiemu możemy cieszyć się, że Polska zaczyna być państwem docenianym, nie tylko jako silna gospodarka, ale państwem bezpiecznym, w którym po prostu zaczyna się ludziom dobrze żyć" - mówiła.

Dziękowała też ludziom, którzy pisali program PiS, pomagali, wspierali, byli ekspertami i kolegom z klubu PiS.

"Ja jestem zaledwie tylko i wyłącznie kapitanem drużyny, która ma zmieniać Polskę. Bo tak naprawdę to jest nagroda wszystkich - moich koleżanek i kolegów, którzy siedzą tutaj na sali, którzy pracują na co dzień w rządzie bardzo ciężko, którzy wprowadzają te projekty, programy" - podkreśliła premier. I to jest też nagroda dla całego naszego środowiska" - dodała szefowa rządu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (4 komentarzy)

 • Polka 2017-09-07 19:27:49
  Moim zdaniem zasłużona nagroda. Pani Premier jest solidną, pracowitą osobą, której leży na sercu dobro Polski. Widać to po działaniach rządu.
 • Towarzyszka Premier 2017-09-06 08:25:01
  Jak za komuny. Najpierw przyznali nagrodę jednemu ze swoich. Nagrodę wręczał członek egzekutywy. Później nagrodzony podziękował pierwszemu sekretarzowi i podkreślił jak ważna jest przewodnia rola partii. Pomożecie towarzysze? Ja ni ch.ja nie pomogę!!!
 • :(( 2017-09-05 23:53:29
  PiS obrzydził mi wiele określeń i wyrazów. Jednym z nich jest drużyna. Już chyba do końca życia będę kojarzył to słowo z tymi psychopatami. Szkoda bo było ładne w treści ale je splugawił jak wszystko czego się nie dotknąREKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA