REKLAMA

Będzie rozłam w Kukiz'15? Piotr Liroy-Marzec wystartuje w wyborach samorządowych?

  • Autor: PAP/MIW
  • 29 maja 2017 21:45
Będzie rozłam w Kukiz'15? Piotr Liroy-Marzec wystartuje w wyborach samorządowych? Piotr Liroy-Marzec. (fot. youtube.com)

Współpracownicy posła Liroya próbują się dogadać z przeciwnikami Pawła Kukiza - pisze wtorkowa "Rzeczpospolita".

Stowarzyszenie Skuteczni, które założył poseł Piotr Liroy-Marzec, chce wystartować w wyborach samorządowych z ruchem Bezpartyjni, zapleczem Pawła Kukiza z kampanii prezydenckiej - dowiedziała się "Rzeczpospolita".

Mimo zapewnień obu stron, że konflikt Liroya z liderem ugrupowania to tylko plotki, sytuacja robi się coraz bardziej napięta - pisze gazeta. Dodaje też, że towarzyszące jej działania trudno nazwać próbą pojednania.

"Rzeczpospolita" ustaliła, że w Warszawie tworzy się koalicja przed wyborami samorządowymi, w której skład mają wejść - oprócz Skutecznych i Bezpartyjnych - także stowarzyszenie Miasto Jest Nasze, Warszawska Wspólnota Samorządowa i Nasz Ursynów, którego współzałożycielem jest Piotr Guzial.

- Wystartujemy razem z Bezpartyjnymi na sto procent, na pewno w Warszawie - przekonuje "Rzeczpospolitą" współpracownik posła Liroya-Marca.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • Spiewacy. 2017-05-29 22:17:49
    Spiewac nie umia wzieli sie za Polityke.A i tu nic nie wyszlo.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA