REKLAMA

Borys Budka szefem PO zamiast Grzegorza Schetyny? "Nigdy nic nie wiadomo"

  • Autor: AT/PAP
  • 05 października 2017 11:50
Borys Budka szefem PO zamiast Grzegorza Schetyny? "Nigdy nic nie wiadomo" Grzegorz Schetyna i Borys Budka (fot.PO/twitter.com)

Przewodniczący musi panować nad emocjami - tak Borys Budka skomentował słowa lidera PO Grzegorza Schetyny pod swoim adresem przypominające jego słaby wynik w ostatnich wyborach samorządowych.

"Cóż, tym bardziej trzeba robić swoje i się nie oglądać nawet na to, jak komuś nerwy puszczają. Jak widać, czasem i przewodniczący nie wytrzymuje. Musi panować nad emocjami. Miał może gorszy dzień. A tego typu wypowiedzi nie służą Platformie" - powiedział to Budka w "SE".

Wiceprzewodniczący PO skomentował w ten sposób słowa Grzegorza Schetyny, który pytany we wtorek (3 października) w radiowej "Trójce" o ewentualną kandydaturę Borysa Budki na prezydenta Warszawy, przypomniał, że trzy lata temu Budka był kandydatem na prezydenta Gliwic. "Z nie najlepszym skutkiem..." - mówił Schetyna.

Budka dopytywany przez "SE", czy będzie kandydował na szefa PO, powiedział, że "jest jeszcze dużo czasu" do podjęcia tej decyzji. "Nigdy nic nie wiadomo" - powiedział

Sytuację tą skomentował także Tomasz Siemoniak.

- Relacje na linii Grzegorz Schetyna - Borys Budka są bardzo dobre. Nie sądzę, żeby poseł Budka aspirował do funkcji w Platformie Obywatelskiej - zaznaczył.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • Mieszko 2017-10-05 16:13:19
    Pan Borys niech kupi kaukaza zima idzie to budke ogrzejeREKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA